همکاری‌های ایران و پاکستان به اتصال منطقه‌ای کمک می‌کند

مشاور نخست وزیر پاکستان در امور بازرگانی و سرمایه‌گذاری تأکید کرد:  

 

 

 

مشاور نخست وزیر پاکستان در امور بازرگانی و سرمایه‌گذاری بیان کرد: نگاه ما به آینده این است که قادر خواهیم بود اقتصاد دو کشور را در راستای منافع شهروندان دو کشور هرچه بیشتر تقویت و ادغام نماییم.

 

 

 

عبدالرزاق داوود در اختتامیه نهمین نشست اجلاس کمیته مشترک تجاری جمهوری اسلامی ایران و پاکستان با بیان این مطلب، افزود: نهمین نشست کمیسیون مشترک باعث تحکیم هر چه بیشتر روابط و مناسبات اقتصادی خواهد شد.

 

نتایج مذاکرات کمیسیون مشترک بسیار رضایت بخش بود

وی با بیان اینکه نتایج مذاکرات کمیسیون مشترک بسیار رضایت بخش بوده است، تصریح کرد: مذاکرات در فضایی کاملاً باز و دوستانه برگزار شد و توافقات برای برگزاری کمیسیون مشترک بعدی در پاکستان بسیار مفید بوده است.

 

مشاور نخست وزیر پاکستان در امور بازرگانی و سرمایه‌گذاری با بیان ارادت قلبی خود به مردم و کشور ایران گفت: آرزوی ما پیشرفت هر دو کشور می باشد.

همکاری‌های ایران و پاکستان به پیشبرد اتصال منطقه ای کمک می کند.

 

عبدالرزاق داوود همچنین تصریح کرد: همکاری‌های ایران و پاکستان به پیشبرد هرچه بیشتر اتصال منطقه‌ای کمک می‌کند.

 

وی با بیان اینکه امیدوارم مراودات دو کشور هرچه بیشتر افزایش یابد، گفت: نه تنها برای دو کشور بلکه برای منطقه و در راستای صلح جهانی باید باهم همکاری کنیم.

شایان ذکر است اختتامیه نهمین نشست کمیته مشترک تجاری جمهوری اسلامی ایران با پاکستان امروز شنبه با حضور وزیر صنعت معدن و تجارت، مشاور نخست وزیر پاکستان در امور بازرگانی و سرمایه‌گذاری و جمعی از مسئولان دولتی و نمایندگان بخش خصوصی برگزار شد.

گفتنی است در پایان این نشست سه موافقتنامه شامل نتایج اجلاس نهم، همکاری های نمایشگاهی و اتاق تهاتر میان طرف ایرانی و پاکستانی به امضا رسید.

منبع خبر: خبرگزاری کار ایران(ایلنا) - 17 آبان 1400

دیدگاه کاربران