گروه توسعه آینده کرمان(سهامی عام)

 

تاریخچه و موضوع فعالیت شرکت

گروه توسعه آینده کرمان(سهامی عام) در تـاریخ 1396/3/31 تاسیس و تحت شمـاره 511281 در اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری تهران در زمینه سرمایه گذاری به ثبت رسیده است. سرمایه شرکت در بدو تاسیس مبلغ 50،000 میلیون ریال (شامل تعداد 50 میلیون سهم، به ارزش اسمی هر سهم 1،000 ریال) بوده که سازمان عمران کرمان دارنده 90 درصد از سهام آن می باشد. چشم‌انداز سرمایه‌گذاران و مؤسسان شرکت از ابتدای تأسیس، تبدیل شدن به تسهیلگر در حوزه تامین منابع مالی و فعالیت های مرتبط به بازار سرمایه شرکتهای زیر مجموعه گروه و خارج از گروه و ارائه خدمات مالی متمایز، یکپارچه و ارزش آفرین به شرکت‌های زیر مجموعه سازمان عمران بوده است.

 

موضوع فعالیت این شرکت عبارت است از:

1- ایجاد توسعه و مشارکت در انواع مختلف سرمایه گذاری شرکت های گروه از طریق منابع مالی مورد نیاز به منظور ارتقای سطح فعالیت موجود و همچنین مدیریت وکنترل شرکت های گروه.

2- بررسی، مطالعه، تهیه و تدوین و همچنین اجرای انواع طرح های تولیدی، خدماتی و بازرگانی و عمرانی و هرگونه سرمایه گذاری در طرح های یاد شده.

3- استفاده از امکانات وتسهیلات مالی از بانک ها و موسسات مالی و اعتباری، تعاونی های اعتبار و صندوق های قرض الحسنه داخلی وخارجی.

4- استفاده از امکانات مالی واعتباری بازار سرمایه از طریق استفاده از ابزارهای جدید تامین مالی.

5- بررسی، مطالعه، تهیه وتدوین و همچنین اجرای انواع طرح های تولیدی، خدماتی و بازرگانی و عمرانی و هرگونه سرمایه گذاری در طرح های یاد شده.

6- مشارکت در انواع پروژه های اعم از تولیدی وخدماتی وساختمانی وبازرگانی و مدیریتی در داخل کشور یا بدون مشارکت اشخاص ایرانی.


اهداف شرکت:

ورود به بازار سرمایه و پذیرش و درج نماد در بازار فرابورس ایران بعنوان اولین هدف شرکت و مهمترین خواسته مجمع عمومی و سهامدار عمده؛

1- انتقال سهام از سهامدار عمده جهت افزایش سرمایه و دارایی ها برای ورود به بازار پایه فرابورس؛

2- تبدیل به هلدینگ مالی/گروه خدمات بازار سرمایه؛

3- ارائه خدمات مشاوره پذیرش به شرکت‌های گروه در بازار سرمایه؛

4- ارائه خدمات مشاوره مالی و گزارش‌های مورد نیاز به شرکت‌های گروه؛

5- بازارگردانی و حمایت سهام شرکت های بورسی زیر مجموعه سازمان عمران کرمان با توجه به ارزش ذاتی و اقتصادی آنها به منظور افزاش نقد شوندگی سهم در محدوده نوسان و کاهش ریسک سرمایه‌گذاران؛

6- کسب حداکثر سود و افزایش ارزش حقوق صاحبان سهام شرکت؛

7- دستیابی به سطح مناسب از منظر تنوع و پراکندگی فعالیت‌های اقتصادی در راستای برنامه راهبردی؛

8- ارتقای بهره‌وری در سطح هلدینگ و شرکت‌های سرمایه‌پذیر؛

9- کاهش هزینه‌های مالی برای شرکت‌های گروه و استفاده از ابزارهای نوین تامین مالی؛

 

تلفن و دورنگار پست الکترونیک مدیرعامل
26292136 و 26292142 -  021  t.ayande.kermat@gmail.com  

 

تهران - منطقه 19 ، محله امانیه، بلوار گلشهر، بلوار نلسون ماندلا، پلاک 191، ساختمان ترژر، طبقه پنجم، واحد 503

 


 

 


بازدید:4073
آخرین به روزرسانی: 1400/05/24