شرکت تعاونی و مهندسی بهارستان رایان

 

شرکت تولیدی و مهندسی بهارستان رایان یکی از موفق ترین مجموعه های تعاونی می باشد که با هدف ارائه محصولات داخلی و خدمات متنوع به هموطنان عزیز در زمینه تولید کامپیوتر های یکپارچه و وایت بردهای هوشمند فعالیت می کند این گروه که بیش از 17 سال از تاسیس آن می گذرد با سامان دهی کادر مجرب و بهره گیری از متخصصان داخلی و دانش روز دنیا فعالیت گسترده ای در زمینه تولید کامپیوترهای بدون کیس AIO و تولید وایت بردهای هوشمند دارد. حضور تیم های تولید، بازرگانی فعال از یک طرف و همکاری نزدیک با شرکت های معتبر و ارگان ها و سازمان های دولتی و خصوصی نشان توان بالای این گروه در زمینه اجرای پروژه های بزرگ دارد.

 

محصولات:

  • کامپیوتر بدون کیس

قابلیت ارتقا بسیار آسان برخلاف محصولات مشابه، نمایشگر LED با رزولوشن بالا و زاویه دید 170 قابلیت استفاده از هر نوع HDD، تولید صدا و حرارت بسیار کم کاهش میزان فضای اشغالی.

 

  • وایت برد هوشمند

تکنولوژی اینفرارد - قابلیت تشخیص 10 نقطه تماس در یک زمان سرعت ردیابی نوشتن 400 نقطه بر ثانیه - رزولوشن 32767*32767 دارای نرم افزار فارسی همراه با دفترچه راهنمای فارسی بدون نیاز به درایور و یا نرم افزار راه انداز دیگری پشتیبانی از تمام ویندوزها.

 

  • آل این وان (مانیتور لمسی)

نمایشگر لمسی طراحی جدید با تکنولوژی Multi-Touch تکنولوژی تاچ نوری اینفرارد برای بازدهی عالی، دارای اندروید، هماهنگ با تمام سیستم عامل ها، تصاویر فوق شفاف با کنتراست بالا با رزولوشن خوب و  ...

 

 

شرکت تعاونی و مهندسی بهارستان رایان
 

نام مدیر عامل

آقای محسن ترک زاده ماهانی

تاریخ تاسیس

 

نشانی دفتر مرکزی

 

شماره تلفن تماس

03432464056-7

شماره فکس

 

صندوق پستی

 

پست الکترونیک

 

نشانی سایت اینترنتی

www.brc-co.ir

محصولات / خدمات

بُرد هوشمند، نمایشگر شهری و پنل پی سی

میزان سهام سازمان

 


 

 


بازدید:3139
آخرین به روزرسانی: 1400/04/28